Przetarg na obiekt / lokal: kutnowski, gm. Żychlin, Dobrzelin, Dworcowa

Cena wywoławcza:

340 000 zł

492 zł/m²
691 m²
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-05-26

1. Syndyk masy upadłości ****** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza na przedstawionych poniżej warunkach, konkurs ofert na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadłości w/w upadłego mienia w postaci prawa użytkowania wieczystego gruntu działki numer ewidencyjny ** położonej przy ul. Dworcowej nr **w miejscowości Dobrzelin, w obrębie Dobrzelin, gmina Żychlin, w powiecie kutnowskim, w województwie łódzkim o powierzchni 4972 m2. Zabudowę stanowią 3 (trzy) budynki o powierzchni użytkowej:

- budynek nr 1 biurowo-magazynowy o powierzchni użytkowej 122,27 m2,

- budynek nr 2 magazynowo-handlowy z wiatą stalową o powierzchni użytkowej 315,77...
Kod publikacji Adradar: AWK17 182 407
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.