Przetarg na obiekt / lokal: legnicki, gm. Miłkowice, Gniewomirowice

Cena wywoławcza:

154 000 zł

345 zł/m²
447 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-26

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT Wrocław
ogłasza:
II PRZETARG USTNY – NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

Nieruchomość gruntowa, zabudowaną położoną w:
obręb Gniewomirowice, gmina Miłkowice, powiat legnicki, województwo dolnośląskie, dz. 253/1, 253/2 AM 2,
Ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 0,2800 ha (użytki rolne 0,2800 ha) z czego:
 Grunty rolne zabudowane 0,2800 ha w klasie: Br-RIIIb -0,2800 ha;
Powyższe informacje podajemy na podstawie danych z ewidencji gruntów.
Nieruchomość posiada ewidencyjny dostęp do drogi.
W skład nieruchomości wchodzą środki trwałe:
- Stodoła Gniewomirowice (nr inw.: 045/136)
Kod publikacji Adradar: AWK17 243 680
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.