Przetarg na obiekt / lokal: Lipno, Sierakowskiego

Cena wywoławcza:

661 650 zł

822 zł/m²
805 m²
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-05-18

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Syndyk masy upadłości****– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży nieruchomość w postaci prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Lipnie przy ul. Sierakowskiego **, woj. kujawsko-pomorskie (działki nr ***/20) KW nr ******************* oraz nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Lipnie przy ul. Sierakowskiego ***, woj. kujawsko-pomorskie (działki nr ***/21) KW nr *******************.

Cena wywoławcza wynosi 661 650,00 złotych, co stanowi 55% ceny oszacowania wskazanej w operacie szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawców majątkowych Łukasza Petrykowskiego...
Kod publikacji Adradar: AWK17 121 985
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.