Licytacja komornicza obiektu / lokalu: Maków Mazowiecki, Kolejowa


Cena wywoławcza:

37 950 zł

2 156 zł/m²
18 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-09-23

WŁASNOŚCIOWE SPÓŁDZIELCZE PRAWO DO LOKALU GARAŻOWEGO NR

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Przasnyszu Przemysław Wesoły

Kancelaria Komornicza nr IV w Przasnyszu

ul. Miła ***

06-300 Przasnysz

Sygnatury: Km 684/24, KM 684/24 sprawa główna

**OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI**

**W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ**

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przasnyszu Przemysław Wesoły Kancelaria Komornicza nr IV w Przasnyszu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania...
Kod publikacji Adradar: AWK17 794 282
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Aukcja to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.