Licytacja komornicza obiektu / lokalu: Oborniki, Gołaszyńska

Cena wywoławcza:

2 450 250 zł

2 450 zł/m²
1 000 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-18

NIERUCHOMOŚĆ

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Mieszko Cieślik
Kancelaria Komornicza nr II w Obornikach
Pilsudskiego **
64-600 Oborniki

Sygnatura: Km 169/25

**OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI**

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Mieszko Cieślik Kancelaria Komornicza nr II w Obornikach podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 18.05.2026 r. o godz. 09:20 w Sądzie Rejonowym w Obornikach, pod adresem ul. Piłsudskiego **, 64-600 OBORNIKI,...
Kod publikacji Adradar: AWK17 036 686
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.