Przetarg na obiekt / lokal: Sochaczew
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
649 000 zł
4 082 zł/m²
159 m²
4 pokoje
Organizator
przetargu:
„SPOŁEM” PSS w Sochaczewie
Pozostałe przetargi tego organizatora
„SPOŁEM” PSS w Sochaczewie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-07-21
„SPOŁEM” PSS w Sochaczewie
ogłasza przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem handlowo - usługowym położonej w Sochaczewie przy ul. Chodakowskiej 23
I. PRZEDMIOT PRZETARGU
•\tnr ewidencyjny działki: 943; w obrębie 0001 Sochaczew Chodaków
obszar całej nieruchomości 431 m2; budynek pawilonu handlowo - usługowego o powierzchni zabudowy 159 m2
•\tnr KW PL1O/00030605/4;
•\tlokalizacja terenu w bezpośrednim sąsiedztwie terenów w zabudowie mieszkaniowej i usługowej;
•\tteren za budynkiem wyłożony kostka brukowa gdzie znajdują się miejsca parkingowe;
1. Cena wywoławcza (brutto) 649 000,00 zł (słownie złotych: sześćset czterdzieści dziewięć tysięcy).
W przetargu mogą uczestniczyć wszystkie osoby i podmioty, posiadające zdolność do czynności prawnych.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 46 8622357 w godzinach 7:30 - 14:30 oraz na stronie sochaczew.spolem.org.pl zakładka Aktualności. Obejrzenie pawilonu tylko po umówieniu się na konkretny termin.
2. Wadium w złotych 64 900,00 (słownie złotych: sześćdziesiąt cztery tysiące dziewięćset złotych ).
II. WARUNKI PRZETARGU
1. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej nieruchomości , tj. 64 900,00 zł w formie pieniężnej , na konto Spółdzielni Społem PSS w Sochaczewie nr: 40 1020 1185 0000 4802 0012 3612 PKO Bank Polski, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 lipca 2026 r. Za termin wpłaty wadium uważa się dzień wpływu środków finansowych na konto Spółdzielni. Przy wpłacie wadium, w „tytule przelewu” należy wpisać : „Wadium, działka 943 Sochaczew Chodaków”.
Wadium wpłacone przez zwycięzcę przetargu, zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości. Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostały przyjęte, zostanie zwrócone w ciągu trzech dni roboczych po dokonaniu wyboru oferty na konto wskazane przez oferenta.
2. Złożenie pisemnej oferty przetargowej, wg wzoru stanowiącego załącznik nr. 1 do ogłoszenia.
Oferta powinna zawierać co najmniej:
– imię, nazwisko i adres zamieszkania lub nazwę i siedzibę oferenta,
– odpis aktualny KRS oferenta lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej (dot. przedsiębiorców),
– datę sporządzenia oferty,
– oferowaną cenę i sposób jej zapłaty
– zobowiązanie do zawarcia notarialnej umowy kupna w ciągu 30 dni od dnia rozstrzygnięcia przetargu oraz pokrycia wszelkich związanych z tym kosztów.
Oferta musi być czytelna i nie może budzić wątpliwości co do jej treści.
Pisemne oferty wraz z załącznikiem nr 1 ( do pobrania na stronie sochaczew.spolem.org.pl zakładka Aktualności) i potwierdzeniem wpłaty ustalonego wadium, należy składać w zamkniętych kopertach z zaznaczeniem nazwy /firmy/ lub imienia i nazwiska oferenta oraz adnotacją:
„ Oferta przetargowa dotycząca nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej jako działka 943 Sochaczew Chodaków „
należy składać w siedzibie Spółdzielni ul. Narutowicza 6/8 w sekretariacie I piętro, w terminie do dnia 21 lipca 2026 r. do godz. 14:00.
3. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 22 lipca 2026 r. o godz. 13:00 w siedzibie Spółdzielni ul. Narutowicza 6/8 w sali konferencyjnej II piętro.
- Spółdzielnia wybiera ofertę, w której zaproponowana została najkorzystniejsza cena nabycia;
- Nieruchomość zostanie sprzedana podmiotowi, który zaoferuje najwyższą wartość powyżej ceny wywoławczej, która jest zarazem ceną minimalną;
- Spółdzielnia zastrzega sobie prawo zmiany warunków przetargu i unieważnienia przetargu bez podania przyczyny w każdym czasie.
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5039 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5039 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
obiektu / lokalu
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.