Przetarg na obiekt / lokal: Sochaczew, Wiskozowa

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

291 000 zł

1 074 zł/m²
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-03-25

Zarządca masy sanacyjnej zaprasza do składania ofert. Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki jest prawo własności   nieruchomości  zabudowanej budynkiem biurowo-usługowym stanowiącym działkę gruntu nr *******/158 o powierzchni 271 m2 położonej w mieście Sochaczew przy ul. Wiskozowej ***,  gmina Sochaczew, pow. sochaczewski, woj. mazowieckie, obręb 0001, jednostka ewidencyjna: 142801_1, gm. Sochaczew. Księga wieczysta nieruchomości PL1O/+48... pokaż numer/9 prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie, Wydział V Ksiąg Wieczystych. Prawo własności do nieruchomości zabudowanej budynkiem biurowo-usługowym należy do osób fizycznych na zasadzie wspólności ustawowej majątkowej małżeńskiej.  

CHARAKTERYSTYKA OFERTY:

Cena nieruchomości zabudowanej budynkiem biurowo- usługowym nie niższa niż 291.000,00 zł netto – wybrana zostanie oferta z najwyższą zaproponowaną ceną.

Nieruchomość zabudowana budynkiem biurowo-usługowym sprzedawana jest w trybie sprzedaży egzekucyjnej.

Warunkiem uczestnictwa jest złożenie Oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Oferta zakupu działki 976/158 – NIE OTWIERAĆ” którą należy składać osobiście lub przesłać na adres: Kancelaria Doradcy Restrukturyzacyjnego i Syndyka, ul. Aleksandra Sochaczewskiego 4/52, 96-500 Sochaczew w terminie do 25.03.2026 roku do godz.11:00 (wzór oferty można otrzymać drogą mailową).

Warunkiem przystąpienia do udziału w sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem biurowo- usługowym z wolnej ręki jest wpłata wadium 10% ceny wywoławczej na rachunek bankowy masy sanacyjnej ze wskazaniem w tytule przelewu:                             

„Wadium działka 976/158”. Wszystkie opłaty bankowe związane z uiszczeniem przelewu ponosi oferent. Liczy się data wpływu środków na wskazany rachunek bankowy.