Licytacja komornicza obiektu / lokalu: Strzałków, gm. Wolanów, radomski
Cena wywoławcza:
892 500 zł
51,31 zł/m²
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-09-25
SIEDLISKO SABAT 1 GM. WOLANÓW (1,73 HA) - BLISKO S7 RADOM
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Przysusze Cezary Galiński
Kancelaria Komornicza nr II w Przysusze
Krakowska ***/I p.
26-400 Przysucha
Sygnatury: GKm 9/26, Gkm 9/26
**OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI**
**W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ**
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przysusze Cezary Galiński Kancelaria Komornicza nr II w Przysusze podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 768 572
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetargi inne niż licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Aukcja
to doskonała okazja do nabycia
obiektu / lokalu
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.