Licytacja komornicza obiektu / lokalu: Poznań, Wilda, POPLIŃSKICH

Cena wywoławcza:

233 400 zł

2 567 zł/m²
91 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-10

LOKAL UŻYTKOWY

Zastępca Janusza Łukasza Gągolewskiego Komornika Sądowego
przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Krzysztof Ilczak

Kancelaria Komornicza nr XXIX w Poznaniu
Dolna Wilda **/***
61-552 Poznań

Sygnatura: Km 2192/24

## OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Zastępca Janusza Łukasza Gągolewskiego Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Krzysztof Ilczak Kancelaria Komornicza nr XXIX w Poznaniu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania...
Kod publikacji Adradar: AWK17 288 236
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia obiektu / lokalu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.