Przetarg na mieszkanie: Śródmieście, Warszawa, Grzybowska
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
5 179 370 zł
36 996 zł/m²
140 m²
4 pokoje
Organizator
przetargu:
Syndyk
Syndyk
Termin: 2026-07-14
1.\tSyndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", składnika masy upadłości w postaci lokalu mieszkalnego nr **, o pow. użytkowej 139,80 m2, usytuowanego w budynku wielorodzinnym położonym w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Grzybowskiej ** wraz z przynależnym udziałem w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali oraz przynależnym tarasem o powierzchni 166,20 m2, dla którego to lokalu księgę wieczystą o nr ******************* prowadzi Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie X Wydział Ksiąg Wieczystych wraz z udziałem nr **w wysokości 1/163 w prawie własności lokalu niemieszkalnego – garażu podziemnego w budynku wielorodzinnym położonym w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Grzybowskiej **, uprawniający do korzystania z wyłączeniem pozostałych współwłaścicieli z miejsca postojowego nr **, dla którego Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr *******************.
2.\tCena wywołania przedmiotu konkursu ofert wynosi 5 179 370,00 zł (pięć milionów sto siedemdziesiąt dziewięć tysięcy trzysta siedemdziesiąt 00/100).
3.\tPisemne oferty należy składać w terminie do dnia 14 lipca 2026 roku do Kancelarii Syndyka Michała Węglińskiego, Aleje Jerozolimskie 99/18, 02-001 Warszawa, w godzinach pracy Kancelarii Syndyka, lub przesłać je na adres tej Kancelarii listami poleconymi. Decydująca jest data wpływu oferty do Kancelarii Syndyka. Oferta, która wpłynęła do Kancelarii po terminie, nie będzie rozpatrywana.
4.\tWarunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest wpłacenie wadium w wysokości 517 937,00 (pięćset siedemnaście tysięcy dziewięćset trzydzieści siedem 00/100). Wadium należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy prowadzony dla obsługi masy upadłości w banku Erste Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie o numerze: 42 1090 1870 0000 0001 5571 2003 z dopiskiem "Konkurs ofert - sygn. akt WA2M/GUp/3/2024" najpóźniej do dnia stanowiącego ostatni dzień terminu wyznaczonego do składania ofert, przy czym liczy się faktyczny termin uznania kwoty wadium na ww. rachunek bankowy.
5.\tOtwarcie i rozpoznanie ofert przez Syndyka nastąpi na posiedzeniu jawnym za pośrednictwem usług Microsoft Teams dnia 15 lipca 2026 roku o godzinie 11:00. Czynność otwarcia ofert zostanie zaprotokołowana.
6.\tSzczegółowe informacji o warunkach konkursu ofert oraz wycenie rzeczoznawcy można uzyskać mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.
7.\tSyndyk informuje, że nieruchomość podlega likwidacji poprzez sprzedaż w postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w trybie określonym w art. 491[1] ust. 2 ustawy z dnia 28 lutego 2003 roku Prawo upadłościowe. Sprzedaż następuje na podstawie postanowienia Sędziego-Komisarza z dnia 11 czerwca 2026 r. o zezwoleniu Syndykowi na sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki.
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
mieszkania
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.