Przetarg na mieszkanie: Świnoujście, Wojska Polskiego

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

765 000 zł

13 564 zł/m²
56 m² 2 pokoje
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-03-24

Działając jako Syndyk Masy Upadłości ************ ogłaszam sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości zlokalizowanej w Świnoujściu przy ul. Wojska Polskiego ***/**.

1.Przedmiot sprzedaży:

a) prawo własności lokalu mieszkalnego nr ***, położonego w budynku przy ul. Wojska Polskiego***, o powierzchni użytkowej 56,4 m², składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc

b) udział w wysokości 1/134 w lokalu niemieszkalnym (hali garażowej) stanowiącym odrębną nieruchomość, na który składa się miejsce postojowe nr **

c) meble i urządzenia stanowiące wyposażenie lokalu mieszkalnego zgodnie z zestawieniem

Nieruchomość zlokalizowana jest w Świnoujściu, na Osiedlu Platan Complex.

Rok budowy 2010. Nieruchomość była wynajmowana przez ca. 10 lat – do roku 2023.

2. Cena wywoławcza:

a) cena wywoławcza dla lokalu mieszkalnego wynosi: 725.000,00 złotych netto

b) cena wywoławcza dla udziałów w hali garażowej wynosi: 40.000,00 złotych netto

3. Stała cena zakupu mebli i urządzeń (niepodlegająca licytacji) wynosi: 2.988,00 zł netto

UWAGA!

Lokal mieszkalny musi zostać zakupiony z meblami i urządzeniami stanowiącymi jego wyposażenie.

Nie ma możliwości zakupu lokalu mieszkalnego bez mebli i urządzeń stanowiących jego wyposażenie.

4.Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu jest złożenie pisemnej oferty nabycia uwzględniającej proponowaną cenę netto:

a) dla lokalu mieszkalnego

b) dla udziałów w hali garażowej

oraz

c) stałą cenę zakupu mebli i urządzeń stanowiących wyposażenie lokalu mieszkalnego w wysokości 2.988,00 zł netto