Licytacja komornicza mieszkania: Warszawa, Bemowo, Gen. M. Coopera
Cena wywoławcza:
626 250 zł
9 548 zł/m²
66 m²
3 pokoje
Organizator
licytacji:
KOMORNIK
KOMORNIK
Termin: 2026-06-10
LOKAL MIESZKALNY
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Anna Kuniczuk
Kancelaria Komornicza nr IX w Warszawie
Dzielna **/**
01-029 Warszawa
Sygnatury: Km 558/22, Km 498/22, Km 131/23, Km 192/24, Km 45/26
## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie Anna Kuniczuk Kancelaria Komornicza nr IX w Warszawie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego...
Kod publikacji Adradar: AWK17 231 416
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także:
Przetargi inne niż licytacje komornicze: