Przetarg na mieszkanie: Warszawa, Bemowo, Osmańczyka

Cena wywoławcza:

1 475 000 zł

12 781 zł/m²
115 m² 5 pokoi
Organizator przetargu:
Syndyk Paweł Mazurek
Termin: 2026-05-25

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: WA2M/GUp-s/1535/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki prawa własności nieruchomości lokalowej położonej w Warszawie przy ul. Osmańczyka **, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ******************* oraz udziału w wysokości 2/50 w prawie własności nieruchomości lokalowej niemieszkalnej (garażu podziemnym), dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr...
Kod publikacji Adradar: AWK17 181 113
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.