Przetarg na mieszkanie: Bydgoszcz, Piotrowskiego

Cena wywoławcza:

200 000 zł

5 983 zł/m²
33 m² 1 pokój
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-15

PREZYDENT MIASTA BYDGOSZCZY

ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego
stanowiącego własność Miasta Bydgoszczy

Oznaczenie i położenie lokalu

lokal mieszkalny nr 9
znajdujący się w piwnicy w IV-kondygnacyjnym budynku położonym przy
ul. Piotrowskiego 5 w Bydgoszczy
oraz udział w nieruchomości wspólnej wynoszący 4327/78420

Powierzchnia
użytkowa lokalu w m2
33,43 m2 + pomieszczenia przynależne:
piwnica o pow. 9,84m2

OPIS LOKALU MIESZKALNEGO

W skład lokalu nr 9 wchodzą następujące pomieszczenia: pokój,...
Kod publikacji Adradar: AWK17 076 729
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.