Przetarg na mieszkanie: Chełmno, Dominikańska
Cena wywoławcza:
59 000 zł
2 831 zł/m²
21 m²
1 pokój
Organizator
przetargu:
Urząd Miasta Chełmno
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miasta Chełmno
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-28
Burmistrz Miasta Chełmna
w oparciu o art. 13 ust. 1, art. 25 ust. 1, art. 37 ust. 1, art. 38 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 40 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 399)
ogłasza
VII PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
polegający na sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 9 o powierzchni użytkowej 20,84 m2, składającego się z pokoju, kuchni i w.c., znajdującego się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Dominikańskiej 26 w Chełmnie wraz z udziałem wynoszącym 2084/41745 części w nieruchomości wspólnej zapisanej w księdze wieczystej TO1C/00013856/3, stanowiącej grunt...
Kod publikacji Adradar: AWK17 140 599
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: