Przetarg na mieszkanie: Drawsko Pomorskie, 11 Pułku Piechoty

Cena wywoławcza:

44 700 zł

1 927 zł/m²
23 m² 1 pokój
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Drawsko Pomorskie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-21

Burmistrz Drawska Pomorskiego ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, położonej na terenie
miasta Drawsko Pomorskie.

Adres nieruchomości
ul. 11 Pułku Piechoty
33/3
78-500 Drawsko
Pomorskie,
powiat drawski,
woj.
zachodniopomorskie

pow. lokalu
23,20 m2

Opis nieruchomości

Lokal mieszkalny nr 3 w budynku nr 33 położonym przy
ul. 11 Pułku Piechoty w Drawsku Pomorskim.
Powierzchnia lokalu - 23,20 m2. Lokal składa się z
jednego pokoju, kuchni i ubikacji. Do lokalu przynależy
pomieszczenie gospodarcze o pow....
Kod publikacji Adradar: AWK17 083 355
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.