Przetarg na mieszkanie: Drawsko Pomorskie, 11 Pułku Piechoty

Cena wywoławcza:

73 600 zł

1 808 zł/m²
41 m² 2 pokoje
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Drawsko Pomorskie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-21

Burmistrz Drawska Pomorskiego ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, położonej na terenie
miasta Drawsko Pomorskie.

Adres nieruchomości
ul. 11 Pułku Piechoty
33/2
78-500 Drawsko
Pomorskie,
powiat drawski,
woj.
zachodniopomorskie

pow. lokalu
40,70 m2

Opis nieruchomości

Lokal mieszkalny nr 2 w budynku nr 33 położonym przy
ul. 11 Pułku Piechoty w Drawsku Pomorskim.
Powierzchnia lokalu - 40,70 m2. Lokal składa się z
dwóch pokoi, kuchni, ubikacji i przedpokoju. Do lokalu
przynależy pomieszczenie...
Kod publikacji Adradar: AWK17 083 378
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.