Przetarg na mieszkanie: Dzierżoniów, I. Krasickiego

Cena wywoławcza:

115 000 zł

3 710 zł/m²
31 m² 1 pokój
Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-20

Ogłoszenie nr 22/PN/2026

Burmistrz Dzierżoniowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 17 o pow. użytkowej 31,74 m2, położonego na IV piętrze (poddasze) budynku przy ul. I. Krasickiego 47 w  Dzierżoniowie, wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki gruntu nr 646 o pow. 255 m2, obręb Centrum, KW nr SW1D/00011044/2.

Nr

17

Pow.

lokalu

[m2]

31,74

Wartość

lokalu

[zł]

112 879,00

Udział

[%]

3,96

Wartość...
Kod publikacji Adradar: AWK17 075 691
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.