Przetarg na mieszkanie: Dzierżoniów, Nowowiejska

Cena wywoławcza:

42 000 zł

1 750 zł/m²
24 m² 1 pokój
Organizator przetargu:
Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-27

Ogłoszenie nr 25/PN/2026

Burmistrz Dzierżoniowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. użytkowej 24,82 m2, położonego na parterze budynku przy ul. Nowowiejskiej 54 w Dzierżoniowie, wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki gruntu nr 537 obręb Centrum, o pow. 140 m2, kw SW1D/00010569/, kw lokalowa SW1D/00039825/3.

Nr

2

Pow.

lokalu

[m2]

24,82

Wartość

lokalu

[zł]

38 820,00

Udział

[%]

10,61

Wartość udziału...
Kod publikacji Adradar: AWK17 081 459
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.