Przetarg na mieszkanie: Dzierżoniów, os. Jasne


ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

99 000 zł

4 024 zł/m²
25 m² 1 pokój
Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzierżoniowie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-07-22

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzierżoniowie, os. Jasne 20 ogłasza przetarg
nieograniczony dla osób fizycznych na ustanowienie prawa odrębnej własności do lokalu
mieszkalnego.
· Przetarg odbędzie się w dniu 22.07.2026 r. o godzinie 10:30, w siedzibie
Spółdzielni Mieszkaniowej na osiedlu Jasnym 20. Przedmiotowy lokal znajduje się w
Dzierżoniowie na os. Jasnym 18a/32 i składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju
o powierzchni użytkowej 24,60 m2 .
Cena wywoławcza wynosi: 99 000,00 zł (słownie: dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy
00/100 zł). Wadium w wysokości 10.000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy 00/100 zł 00/100)
należy wpłacić na konto bankowe BS o/Dzierżoniów: 81 9527 0007 0041 4979 2000 0001
w terminie do 20.07.2026r. włącznie tytułem: „ wadium mieszkanie os. Jasne 18a/32" . Zwrot
wadium oferentów, którzy nie wygrali przetargu nastąpi na wskazane przez oferenta konto.
Mieszkanie można oglądać dnia 17.07.2026 r. o godz. 10:00. Osoby chętne do
oglądania powinny zgłosić się w pok. nr 4 Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie na
osiedlu Jasnym 20 do dnia 16.07.2026 r. do godziny 1600 (telefonicznie lub osobiście).
Wkład budowlany, stanowiący cenę wywoławczą, został ustalony na podstawie operatu
szacunkowego wyceny lokalu wykonanego przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego.
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.