Licytacja komornicza mieszkania: Górowo Iławeckie, Osiedle Bema

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

88 500 zł

1 348 zł/m²
66 m² 3 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-04-10

W CELU ZNIESIENIE WSPÓŁWŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI KW ***************

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Bartoszycach Mariusz Goławski

Kancelaria Komornicza nr I w Bartoszycach

ul. Kętrzyńska ***/**

11-200 Bartoszyce

Sygnatura: Km 329/25

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bartoszycach Mariusz Goławski Kancelaria Komornicza nr I w Bartoszycach podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 10.04.2026 r. o godz. 09:00 w Sądzie Rejonowym w Bartoszycach, pod adresem ul. Warszawska ***, 11-200 BARTOSZYCE, poczta BARTOSZYCE, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:

nieruchomości lokalowej mieszkalnej położonej w Górowie Iławeckim przy ul. Bema numer budynku * numer lokalu * wraz z 1 pomieszczeniem przynależnym (1 piwnica o powierzchni 9,50 m2). Lokal składa się z 3 pokoi, łazienki, wc, kuchni, spiżarni i przedpokoju o łącznej pow. użytkowej 65,65 m2.

Adres nieruchomości
Osiedle Bema */*, 11-220 Górowo Iławeckie, poczta Górowo Iławeckie

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***************, Sąd Rejonowy w Bartoszycach V Wydział Ksiąg Wieczystych

Dłużnicy
****************, ****************, ****************, ****************, ****************, ****************, ****************, ****************

Cena wywołania
88 500,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
885,00 zł

Suma oszacowania
118 000,00 zł

Wysokość rękojmi
11 800,00 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: BANK MILLENIUM S.A. 22 1160 2202 0000 0000 6191 1337 Rękojmię należy złożyć w terminie do 09.04.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienione nieruchomości można oglądać przed licytacją, w godzinach od 08:00 do 15:00. Miejsce oględzin: w kancelarii komorniczej pod adresem ul. Kętrzyńska ***/**, 11-200 Bartoszyce, poczta Bartoszyce.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie i kancelarii komorniczej.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.