Przetarg na mieszkanie: Głogów, Obrońców Pokoju

Cena wywoławcza:

165 000 zł

5 810 zł/m²
28 m² 1 pokój
Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głogowie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

PREZYDENT MIASTA GŁOGOWA
ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 58,
położonego na parterze w budynku mieszkalno-usługowym, wielolokalowym
przy ul. Obrońców Pokoju 7c w Głogowie, o powierzchni użytkowej 28,40 m2
,
ujawnionego w księdze wieczystej nr LE1G/00087966/3 wraz z udziałem 25/10000
w częściach wspólnych budynku i w prawie własności działki gruntu oznaczonej
nr geod. 113/4 obręb 6 „Hutnik”, o powierzchni 1,2534 ha, ujawnionej w księdze
wieczystej nr LE1G/00055248/1, przeznaczonej na mieszkalnictwo wielorodzinne
z towarzyszącymi usługami w parterach oraz mieszkalnictwo...
Kod publikacji Adradar: AWK17 124 144
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.