Przetarg na mieszkanie: Grodzisk Wielkopolski, 27 Stycznia

Cena wywoławcza:

125 000 zł

3 522 zł/m²
36 m² 2 pokoje
Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-18

Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego ogłasza:

II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości lokalowych stanowiących własność
Gminy Grodzisk Wielkopolski:

Przedmiot sprzedaży

Lokal mieszkalny nr 2 oraz udział w częściach wspólnych budynku (do 3989/58532 części), położonego w Grodzisku Wlkp. przy ul. 27 Stycznia 8 i w prawie własności gruntu – działka nr 1326 i 1327/1, na której budynek jest zlokalizowany.

Opis lokalu

Lokal położony jest na parterze budynku.

Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 35,49 m². Lokal składa się z:

dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i...
Kod publikacji Adradar: AWK17 050 037
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.