Przetarg na mieszkanie: Jelenia Góra, Bankowa
Cena wywoławcza:
130 000 zł
4 346 zł/m²
30 m²
2 pokoje
Organizator
przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miasta Jelenia Góra
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-15
PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 maja 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
Trzeci przetarg ustny nieograniczony:
1) ul. Bankowa 24
Lokal mieszkalny nr 5 o ogólnej powierzchni wynoszącej 36,40 m2
składający się z 2 pokoi, przedpokoju
z aneksem kuchennym i łazienki z wc o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 29,91 m2
oraz pomieszczeń
...
Kod publikacji Adradar: AWK17 050 148
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Zobacz także: