Przetarg na mieszkanie: Kędzierzyn-Koźle, S. Moniuszki

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

138 000 zł

2 703 zł/m²
51 m² 3 pokoje
Organizator przetargu:
PKP
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-14

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 6 położonego przy ul. Moniuszki 10 w Kędzierzynie-Koźlu o powierzchni 51,06 m2. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 7,90 m2.

Lokal mieszkalny położony na II piętrze, środkowy z ekspozycją wschód- zachód; składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju. Wymaga kapitalnego remontu.

Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji pośród zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. W okolicy znaleźć można liczne usługi, w tym m.in. sklepy wielkopowierzchniowe - Biedronka, Kaufland, Castorama, Carrefour, czy galeria ze sklepami i kinem. W okolicy zlokalizowany jest też żłobek, przedszkole czy szkoła muzyczna.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Wydział Sprzedaży
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami
ul. Joannitów 13, 50-525 Wrocław.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
Kod publikacji Adradar: AWK17 104 641
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.