Przetarg na mieszkanie: Kędzierzyn-Koźle, K. Damrota

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

110 000 zł

2 593 zł/m²
42 m² 3 pokoje
Organizator przetargu:
PKP
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-14

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 5 o powierzchni użytkowej 42,43 m2 położonego przy ul. Damrota 2 w Kędzierzynie-Koźlu.

Mieszkanie położone jest na II piętrze i składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal wyposażony jest w dwa piece kaflowe, istnieje jednak możliwość podłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej, do której podłączony jest budynek wielorodzinny.

Nieruchomość położona jest w strefie centralnej miasta, wśród zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej w odległości ok. 350 m od dworca kolejowego. W okolicy zlokalizowane są również punkty usługowe, punkty oświaty, a w odległości około 600m większy sklep wielkopowierzchniowy.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Wydział Sprzedaży
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami
ul. Joannitów 13, 50-525 Wrocław.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
Kod publikacji Adradar: AWK17 104 644
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.