Przetarg na mieszkanie: Kamienna Góra, T. Kościuszki

Cena wywoławcza:

138 300 zł

4 322 zł/m²
32 m² 1 pokój
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-05-27

Przedmiotem sprzedaży w konkursie ofert jest prawo własności nieruchomości lokalowej stanowiącej samodzielny lokal mieszkalny oznaczony nr **, położony w Kamiennej Górze przy ul. T. Kościuszki **, pow. kamiennogórski, woj. dolnośląskie objętej księgą wieczystą nr ******************* prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze IV Wydział Ksiąg Wieczystych.

Osoba zainteresowana może otrzymać skan operatu szacunkowego, po uprzednim zgłoszeniu chęci jego przejrzenia, w wiadomości przesłanej na adres poczty elektronicznej syndyka.

Cena wywoławcza przedmiotu sprzedaży wynosi 138 300,00 złotych brutto.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest...
Kod publikacji Adradar: AWK17 145 172
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.