Przetarg na mieszkanie: Legnica, Wielkiej Niedźwiedzicy

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

204 000 zł

2 952 zł/m²
69 m² 3 pokoje
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-03-24

OGŁOSZENIE SYNDYKA O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk masy upadłości w postępowaniu osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg pisemny, ofertowy, nieograniczony na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości upadłego, dla której Sąd Rejonowy w Legnicy VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr * tj. prawo odrębnej własności do lokalu mieszkalnego przy ul. Wielkiej Niedźwiedzicy **m. **, 59-220 Legnica, położonego na piątej kondygnacji (czwarte piętro w jedenastokondygnacyjnym wielorodzinnym bloku mieszkalnym) o powierzchni użytkowej 69,10 m2 (w tym piwnica o powierzchni 3,10 m2), składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju i pomieszczenia pomocniczego (lokal w złym stanie technicznym, wymagający remontu kapitalnego),

z lokalem związany jest udział 366/100000 w nieruchomości wspólnej

– za cenę wywoławczą (nie niższa niż) 204 000,00 zł

(dwieście cztery tysiące złotych).

Przetarg odbędzie się w dniu 24 marca 2026 r. o godz. 9.00 w biurze syndyka w Bielawie

(58-260), ul. Wolności 23.

Warunki przetargu określa Regulamin przetargu, który jest do wglądu w biurze syndyka. Pisemne oferty z dopiskiem "Przetarg – Legnica, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy" należy składać na adres biura syndyka w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 marca 2026 r. do godz. 14.00 (liczy się data wpływu oferty do biura syndyka). Do oferty należy dołączyć dowód wpłaty wadium w wys. 10% ceny wywoławczej na rachunek bankowy masy upadłości