Przetarg na mieszkanie: Lublin, Rowerowa
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
140 000 zł
7 671 zł/m²
18 m²
1 pokój
Organizator
przetargu:
Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "KOLEJARZ" w Lublinie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "KOLEJARZ" w Lublinie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-07-23
Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „KOLEJARZ” w Lublinie, ul. Nadbystrzycka 11, ogłasza
przetarg ustny nieograniczony
o ustanowienie i przeniesienie prawa odrebnej własności oraz sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 16
przy ul. Rowerowej 13 w Lublinie.
Lokal składa się z 1. pokoju, przedpokoju, łazienki z wc, posiada 18,25 m2 powierzchni użytkowej
i znajduje się na III piętrze.
Przetarg odbędzie się dnia 23.07.2026 r. o godz. 1000 w biurze Spółdzielni przy
ul. Nadbystrzyckiej 11 w Lublinie.
Cena wywoławcza: 140 000 zł
dla osób fizycznych i prawnych na
zawarcie
umowy
Lokal można oglądać po uprzednim skontaktowaniu się z Biurem Zarządu Spółdzielni, Lublin
ul. Nadbystrzycka 11, pok. 16, tel. 81 538-30-19. Wszelkie informacje dotyczące przetargu można
uzyskać pod nr tel. 81 538-30-52.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wys. 10% ceny wywoławczej na
konto spółdzielni nr 61 1020 3176 0000 5602 0011 1047 do dnia 20.07.2026 r. (data zaksięgowania
środków).
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
mieszkania
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.