Przetarg na mieszkanie: ząbkowicki, gm. Ziębice, Niedźwiednik

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

25 000 zł

1 129 zł/m²
22 m² 2 pokoje
Organizator przetargu:
PKP
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-26

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 5 położonego w miejscowości Niedźwiednik nr 74B, gmina Ziębice, pow. ząbkowicki.

Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni użytkowej 22,14 m² zlokalizowany jest na poddaszu wolnostojącego, wielorodzinnego budynku mieszkalnego. Składa się z dwóch pokoi o pow. 11,07 m2 (każdy). Dodatkowo do lokalu przynależy: kuchnia o pow. 6,28 m2, piwnica o pow. 5,92 m2, komórka w budynku gospodarczym o pow. 4,49 m2 oraz WC poza budynkiem o pow. 1,00 m2. Wejście do mieszkania poprzez wspólne wejście na poddasze, z którego prowadzi osobne wejście do kuchni i pokoi. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną. Ogrzewanie: piec kaflowy.

Lokal wymaga przeprowadzenia remontu.

Budynek położony w oddaleniu od większej zabudowy na obrzeżach wsi Niedźwiednik i wsi Starczów, w otoczeniu terenów rolnych (pól) i stacji Starczów, z której pociągiem można dojechać Wrocławia, Bardo, Rawicza, Kłodzka czy Międzylesia.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Wydział Sprzedaży
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami
ul. Joannitów 13, 50-525 Wrocław.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
Kod publikacji Adradar: AWK16 872 665
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.