Licytacja komornicza mieszkania: Nowy Dwór Mazowiecki, Rtm. Pileckiego

Cena wywoławcza:

430 748,25 zł

6 698 zł/m²
64 m² 4 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-05-25

LOKAL MIESZKALNY O POWIERZCHNI 64,31 M2 SKŁADA SIĘ Z 4 POKOI, KUCHNI, ŁAZIENKI, W.C., PRZEDPOKOJU

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Nowym Dworze Mazowieckim Maciej Gierszewski

Kancelaria Komornicza nr II w Nowym Dworze Mazowieckim

Jana Nałęcza 37

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Sygnatury: Km 510/25, KM 441/25

**OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI**

**W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ**

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Dworze Mazowieckim Maciej Gierszewski Kancelaria Komornicza nr II w Nowym Dworze Mazowieckim podaje do publicznej...
Kod publikacji Adradar: AWK17 214 468
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.