Przetarg na mieszkanie: Pakość, Dworcowa

Cena wywoławcza:

235 000 zł

3 840 zł/m²
61 m²
Organizator przetargu:
Syndyk
Termin: 2026-05-27

Syndyk w postepowaniu upadłościowym o Sygn. akt BY1B/GUp-s/916/2025 sprzeda z wolnej ręki w trybie składania pisemnych ofert prawo własności gruntowej położonej w Pakości przy ul.  Dworcowa **, powiat Inowrocław zlokalizowanej na działce nr ***, o pow.586 m2 ,zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym , pow. 61,20 m2, KW nr *******************. Cena minimalna wynosi 235 000,00 zł. słownie: dwieście trzydzieści  pięć tysięcy złotych 00/100. Oferty składać za pośrednictwem poczty z dopiskiem: (Oferta – Pakość) na adres: Biuro syndyka ul. Krasińskiego 30, 88-400 Żnin w terminie do 27.05.2026 r. (decyduje data wpływu do biura). Składający ofertę winien wpłacić wadium w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 242 189
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.