Przetarg na mieszkanie: Piła, 11 Listopada
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
167 000 zł
3 523 zł/m²
47 m²
2 pokoje
P R E Z Y D E N T M I A S T A P I Ł Y
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności
nieruchomości lokalowej – lokalu mieszkalnego nr 8 położonego w Pile przy ul. 11 Listopada 39
_Położenie nieruchomości, oznaczenie wg księgi wieczystej
i katastru, powierzchnia nieruchomości_
_Cena wywoławcza (netto)1_
_ __oraz wysokość wadium_
Piła, ul. 11 Listopada 39/8
lokal nr 8 o powierzchni użytkowej 47,40 m2 składający się z: 2 pokoi (16,50 m2, 12,50 m2), kuchni (7,50 m2), łazienki (1,60 m2),
WC (1,00 m2), przedpokoju (8,30 m2) oraz pomieszczenia przynależnego, tj. piwnicy (1,80 m2), razem powierzchnia użytkowa 49,20 m2
budynek przy ul. 11 Listopada 39 objęty jest ochroną konserwatorską – wszelkie zmiany w architekturze budynku należy uzgodnić
z Konserwatorem Zabytków
udział w nieruchomości wspólnej: 492/5974 części, w tym w prawie własności działki oznaczonej geodezyjnie nr 242/44 (obręb 18)
powierzchnia działki nr 242/44: 0,0251 ha
167 000,00 zł
(cena lokalu obejmuje lokal wraz z pomieszczeniem przynależnym oraz udział
w nieruchomości wspólnej)
_wadium:_
33 400,00 zł
Termin i miejsce przetargu:
17 lipca 2026 r. o godz. 9:00
w siedzibie Urzędu Miasta Piły – Piła (64-920) plac Staszica 10, sala 229 B, II piętro
Miejsce wywieszenia i publikacji ogłoszenia o przetargu:
- www.bip.pila.pl w zakładce _Przetargi na nieruchomości i ruchomości gminne,_
- www.pila.pl w zakładce _Przetargi-Nieruchomości,_
- tablica informacyjna Urzędu Miasta Piły.
Szczegółowe informacje o przetargu można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Piły - plac Staszica 10, 64-920 Piła, pokój 118/118A, tel. 67/2104279 lub
tel. 67/3488554.
_ 1Do sprzedaży nieruchomości mają zastosowanie przepisy ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2025 r. poz. 775, z późn. zm.) obowiązujące w dniu sprzedaży, na dzień publikacji ogłoszenia o przetargu sprzedaż nieruchomości podlega zwolnieniu z podatku VAT – art. 43 ust. 1 pkt 10 i art. 29a ust. 8 ww. ustawy._
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
mieszkania
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.