Przetarg na mieszkanie: Piotrków Trybunalski, Piastowska

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

100 000 zł

3 175 zł/m²
32 m²
Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-27

OGŁOSZENIE O DRUGIM USTNYM PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ
WŁASNOŚCIOWEGO SPÓŁDZIELCZGO PRAWA DO LOKALU MIESZKALNEGO NUMER 20
POŁOŻONEGO W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM PRZY ul. PIASTOWSKIEJ 12.
1.Lokal mieszkalny numer 20 położony jest w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Piastowskiej 12.
Stan prawny nieruchomości uregulowany jest w księdze wieczystej PT1P/00094823/6.
Lokal mieszkalny nie jest obciążony prawami na rzecz osób trzecich.
2.Lokal mieszkalny o powierzchni 31,50 m2 położony jest na działce gruntu oznaczonej w ewidencji
gruntów obręb 22 jako działka numer 282/2 o powierzchni 0,0862 ha.
3. Właścicielami nieruchomości oznaczonej, jako działka gruntu 282/2 obręb 22 jest Piotrkowska
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piotrkowie Trybunalskim w 134767/153165 częściach oraz osoby
prywatne w pozostałej części. Przedmiotowa nieruchomość posiada księgę wieczystą KW
PT1P00094823/6 prowadzoną przez Sąd Rejonowy VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Piotrkowie
Trybunalskim. Lokal nr 20 przy ul. Piastowskiej 12 nie jest zasiedlony, nikt w nim nie zamieszkuje
i nie jest zameldowany.
Spółdzielcze własnościowe prawo do przedmiotowego lokalu posiada księgę wieczystą KW
PT1P00095923/4. Ograniczone rzeczowe-własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w spółdzielni
mieszkaniowej w bloku przy ul. Piastowskiej 12 przysługuje Gminie Piotrków Trybunalski, na mocy
postanowienia Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 27.02.2018 r. sygnatura Akt I Ns
1402/17 stwierdzeniu nabycia praw do spadku po Włodzimierzu Józefie Adamczyku.
Nieruchomość, na której znajduje się przedmiotowy lokal położona jest w Piotrkowie Trybunalskim przy
ul. Piastowskiej,
w rejonie zabudowy mieszkaniowej-wielorodzinnej, na terenie dużego osiedla mieszkaniowego
„Piastowska”. W niewielkiej odległości od bloku znajdują się obiekty handlowo-usługowe, market,
przedszkole, ośrodek zdrowia. Dostępność komunikacyjna dość dobra. Blok usytuowany jest frontem
do ulicy Piastowskiej – z wejściem od strony północnej. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem