Licytacja komornicza mieszkania: Warszawa, Praga-Południe, ul. Floriana Znanieckiego

Cena wywoławcza:

881 175 zł

8 384 zł/m²
105 m² 4 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-25

DZIELNICA PRAGA POŁUDNIE, POW.105,10M2,

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie Małgorzata Pluskota

Kancelaria Komornicza nr XIX w Warszawie

Dęblińska **

04-187 Warszawa

Sygnatury: Km 790/12, i inne

**OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI**

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie Małgorzata Pluskota Kancelaria Komornicza nr XIX w Warszawie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w...
Kod publikacji Adradar: AWK17 278 330
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 4999 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.