Przetarg na mieszkanie: dzierżoniowski, gm. Dzierżoniów, Roztocznik

Cena wywoławcza:

64 000 zł

1 531 zł/m²
42 m² 1 pokój
Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-18

Zarząd Powiatu Dzierżoniowskiego

58-200 Dzierżoniów, Rynek 27, tel. 74/832-18-64, faks 74/832-18-60

e-mail: powiat@pow.dzierzoniow.pl  http://www.pow.dzierzoniow.pl

ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego na parterze

w budynku oficyny mieszkalnej w Roztoczniku nr 63A

Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny nr 5 (pustostan) o powierzchni użytkowej 41,80 m2 składający się z trzech pomieszczeń: przedpokoju, kuchni, jednego pokoju, położony jest na parterze budynku. Do lokalu przynależą: komórka (parter) o powierzchni 2,00 m2, ubikacja (I piętro)...
Kod publikacji Adradar: AWK17 115 491
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.