Przetarg na mieszkanie: Stargard, Jugosłowiańska

Cena wywoławcza:

240 000 zł

5 217 zł/m²
46 m² 2 pokoje
Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Stargard
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-27

Gmina - Miasto Stargard zaprasza do udziału w przetargu na zbycie nieruchomości oznaczonej wg księgi wieczystej jako:

lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni użytkowej 46,00 m2, położony w budynku przy ulicy Jugosłowiańskiej 29 w Stargardzie wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicy o powierzchni 19,74 m2 i pomieszczeniem gospodarczym (na poddaszu) o powierzchni 9,95 m2 oraz sprzedażą w udziale 273/1000 części gruntu działki nr 753/1 o pow. 356 m2 (obręb 5).

I przetarg: odbył się dnia 19 marca 2026 r.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 240 000,00 zł

dwieście czterdzieści tysięcy złotych 00/100

w tym:

...
Kod publikacji Adradar: AWK17 145 244
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.