Przetarg na mieszkanie: kętrzyński, gm. Korsze, Studzieniec


ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

42 000 zł

1 288 zł/m 2
33 m2 1 pokój
Organizator przetargu:
PKP
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2024-09-16

Lokal mieszkalny nr 2 o pow. 32,60 m2 jest usytuowany na I kondygnacji nadziemnej przedmiotowego budynku (parter) i składa się z pokoju o pow. użytkowej 21,80 m2 oraz kuchni o pow. 10,80 m2.
Lokal posiada pomieszczenia przynależne – piwnice o łącznej pow. 14,60 m2 oraz gospodarcze o pow. 14,50 m2 zlokalizowane w budynku gospodarczym.
Wykończenie lokalu: stolarka okienna drewniana skrzynkowa, nietypowa – kwalifikuje się do wymiany. Stolarka drzwiowa wymaga remontu bądź naprawy. Podłogi drewniane – mocno rozeschnięte, lokalnie osiadają. Instalacja oświetleniowa zestarzała. Ogrzewanie piecowe, piec w pokoju wymaga remontu kapitalnego lub przestawienia. Tynki nierówne i zawilgocone. Łazienka w części wspólnej na poddaszu.
Lokal wymaga remontu.
Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Studzieniec, gminie Korsze znajdującej się w powiecie kętrzyńskim i województwie warmińsko-mazurskim. Siedzibą gminy jest miasto Korsze, w jej skład wchodzą 23 sołectwa i zamieszkuje je około 9646 osób (dane z roku 2019). Studzieniec jest miejscowością położoną na granicy powiatów kętrzyńskiego i bartoszyckiego. Wieś nie posiada statusu sołectwa.
Działka nr 53/3 o pow. 5681 m2 tworzy teren kształcie zbliżonym do trójkąta. Na działce znajduje się budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy. Leży w zasięgu sieci wodociągowej i energetycznej. Dojazd drogą z kamienia polnego.
Budynek mieszkalny nr 28 jest częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym. W części podpiwniczonej usytuowane są piwnice przynależne do lokali. W części nadziemnej budynku są trzy lokale mieszkalne. Poddasze użytkowe gdzie znajduje się strych, łazienka i korytarz jest częścią wspólną. Budynek wzniesiony w technologii muru pruskiego, fundamenty i ściany piwniczne do stropu z cegły czerwonej. Ściany zewnętrzne konstrukcja drewniana wypełniona cegłami. Tynki wewnętrzne – na ścianach i stropach cementowo-wapienne, malowane farbami emulsyjnymi i częściowo olejnymi (lamperie olejne). Schody drewniane, strop nad piwnicą żelbetowy, nad wyższymi kondygnacjami stropy z belek drewnianych ułożonych prostopadle do ścian nośnych, ze ślepym pułapem i podsufitką z desek, otrzcinowaną i otynkowaną. Dach konstrukcji drewnianej dwuspadowy, więźba drewniana, kryta papą. Rynny, rury spustowe i obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej. Kominy wieloprzewodowe. Elewacja z tynku cementowo-wapiennego. Stolarka okienna drewniana i PCV, drzwi drewniane.
Instalacje wewnętrzne: elektryczna, wodna, kanalizacyjna i ogrzewanie piecowe.
Budynek gospodarczy jest niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny. W budynku znajdują się pomieszczenia gospodarcze przynależne do lokali mieszkalnych. Wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, dach kryty eternitem. Budynek w słabym stanie technicznym, nie posiada doprowadzonych instalacji.
W ewidencji gruntów działka nr 53/3 opisana jest jako: B – tereny mieszkaniowe.
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PRO przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar


Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.


Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.