Przetarg na mieszkanie: Trzebnica, Wincentego Witosa
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
320 000 zł
7 411 zł/m²
43 m²
2 pokoje
Organizator
przetargu:
Urząd Miejski w Złotym Stoku
Pozostałe przetargi tego organizatora
Urząd Miejski w Złotym Stoku
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-31
Burmistrz Złotego Stoku
ogłasza:
I. OPIS NIERUCHOMOŚCI:
II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
Lokal mieszkalny nr 1 położony w budynku nr 6 przy ul. Wincentego Witosa w Trzebnicy,
Działka nr: 799,
Powierzchnia działki: 0,0161 ha,
Powierzchnia użytkowa lokalu: 43,18 m²,
Powierzchnia przynależna do lokalu mieszkalnego: -------,
Położenie: ul. Wincentego Witosa 6/1, 55-100 Trzebnica, województwo dolnośląskie,
trzebnicki, obręb Trzebnica,
Gmina: Trzebnica,
powiat
Księga Sąd Rejonowy w Trzebnicy, IV wieczysta lokalowa: WR1W/00010726/8 prowadzona przez
Wydział Ksiąg Wieczystych,
Księga wieczysta gruntowa: WR1W/00010565/1 prowadzona przez Sąd Rejonowy w Trzebnicy, IV
Wydział Ksiąg Wieczystych,
Przeznaczenie nieruchomości w planie zagospodarowania przestrzennego:
Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Trzebnica teren
objęty opracowaniem został oznaczony jako: 2.MWU i funkcja terenu: obszar zabudowy
wielofunkcyjnego centrum miasta. Ponadto znajduje się w strefie A ochrony konserwatorskiej.
Nieruchomość stanowi lokal mieszkalny nr 1 położony na 3 kondygnacji (2 piętro), 5
kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego, który położony jest przy ulicy
Wincentego Witosa 6 w Trzebnicy, województwo dolnośląskie, powiat trzebnicki, obręb 0001
Trzebnica. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC. Lokal wyposażony
w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazowa, domofonową, ogrzewanie z kotłowni,
w lokalu piec gazowy - podgrzewanie ciepłej wody. Powierzchnia użytkowa lokalu 43,18 m2.
Z lokalem wiąże się udział 845/10000 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt, tj. dz.
nr 799 obręb Trzebnica oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku