Przetarg na mieszkanie: Wałbrzych, Sztygarska

Cena wywoławcza:

54 000 zł

1 605 zł/m²
34 m² 1 pokój
Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-26

lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 33,65 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Sztygarskiej 6 wraz z udziałem wynoszącym 1082/10 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie własności zabudowanej działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym 3/4 powierzchni 565 m2.

Lokal składa się z pokoju, kuchni i spiżarki. Pomieszczenie WC do wspólnego użytkowania usytuowane jest na II piętrze (poddaszu) budynku. Do lokalu mieszkalnego przynależą dwie piwnice o pow. użytkowej 14,20 m2 oraz 0,65 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną.

Przedmiotowy budynek wpisany...
Kod publikacji Adradar: AWK17 120 928
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.