Przetarg na mieszkanie: Warszawa, Wola, Ożarowska

ARCHIWALNE

Cena wywoławcza:

330 000 zł

17 704 zł/m²
19 m²
Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-03-26

LOKALIZACJA

W trybie sprzedaży przetargowej AMW oferuje lokal mieszkalny nr 2 zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Ożarowskiej 2/32 w Warszawie. Sześciokondygnacyjny budynek jest zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Obiekt wyposażony jest we wszystkie sieci infrastruktury miejskiej.

Nieruchomość położona jest w dzielnicy Wola, ok. 6 km od ścisłego centrum. Ulica Ożarowska biegnie równolegle do ul. Obozowej, która jest jedna z głównych arterii dzielnicy.

Dobre połączenie zapewnia komunikacja miejska − w pobliżu położone są przystanki autobusowe (ok. 300 m) i tramwajowe (ok. 200 m), stacja kolejowa (ok. 500 m), a także metro (ok. 1,5 km) oraz stacja systemu rowerów miejskich Veturilo (ok. 230 m). W najbliższym otoczeniu zlokalizowana jest zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowo-usługowe, żłobek, przedszkole, szkoły oraz rozległe tereny zieleni, m.in.: Lasek na Kole i Park Moczydło.

Zobacz nieruchomość i jej otoczenie na mapie Geoportalu Krajowego:  Warszawa, ul. Ożarowska 2/32

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 18,64 m2 znajduje się na parterze budynku. Składa się z trzech pomieszczeń: pokoju (13,59 m2), korytarza z aneksem kuchennym (2,17 m2) oraz łazienki z WC (2,88 m2). To jednostronny lokal z ekspozycją okien w kierunku południowym, od strony ul. Deotymy. Mieszkanie nie ma balkonu i wymaga przeprowadzenia prac remontowych. Do lokalu nie ma przypisanej piwnicy. Mieszkanie wyposażone jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania oraz gazową.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku powyżej.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Lokal na sprzedaż
Kod publikacji Adradar: AWK16 836 457
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.