Przetarg na mieszkanie: Warszawa, Wola, Prądzyńskiego

Cena wywoławcza:

450 000 zł

12 535 zł/m²
36 m² 1 pokój
Organizator przetargu:
PKP
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-05-28

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola.

Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,90 m²

W opisywanym lokalu znajdują się:
- Pokój o powierzchni 16,61 m²
- Kuchnia o powierzchni 14,94 m2
- Korytarz o powierzchni 0,92 m2
- Łazienka z WC o powierzchni 2,30 m2
- schowek o powierzchni 1,13 m2

Dodatkowe pomieszczenia przynależne:
- Piwnica o powierzchni 4,18 m²

Instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna

Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej – ulicy Prądzyńskiego (poprzez służebność, która...
Kod publikacji Adradar: AWK17 100 187
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.