Przetarg na mieszkanie: Wola, Warszawa, Ogrodowa
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
898 000 zł
14 268 zł/m²
63 m²
4 pokoje
Organizator
przetargu:
Syndyk
Syndyk
Termin: 2026-07-20
Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej wobec której Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie XIX Wydział Gospodarczy prowadzi postępowanie upadłościowe pod sygn. akt WA2M/GUp-s/430/2025 sprzeda w trybie z wolnej ręki:
1. prawo własności do lokalu mieszkalnego nr **o powierzchni użytkowej 62,94 m² położony w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na parterze (I kondygnacja) zlokalizowanym przy ul. Ogrodowej **w dzielnicy Wola w Warszawie oraz współwłasność w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali – udział 186/10000. Dla powyższej nieruchomości lokalowej Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie, X Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą o numerze ******************* zaś dla części wspólnej KW nr *******************.
Cena wywoławcza została ustalona na kwotę 898.000,00 zł (słownie: osiemset dziewięćdziesiąt osiem tysięcy złotych 0/100).
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 90.000,00 zł (słownie: dziewięćdziesiąt tysięcy złotych 0/100).
Syndyk udostępnia zainteresowanym operat szacunkowy w wersji elektronicznej po uprzednim zgłoszeniu zapytania na adres poczty elektronicznej jaroslaw(at)blachowicz(at)dorest(at)pl.
Oferty należy składać do dnia 20 lipca 2026 r. na adres biura syndyka: ul. Encyklopedyczna 2a lok. 2, 01-990 Warszawa , listem poleconym wraz z załączonym dowodem wpłaty wadium. Szczegółowy regulamin sprzedaży jest udostępniany po uprzednim zgłoszeniu zapytania.
Wyboru oferenta, który złożył najwyższą ofertę dokonuje syndyk.
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5038 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
mieszkania
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.