Licytacja komornicza mieszkania: Opole, Zaodrze, Prószkowska

Cena wywoławcza:

307 275 zł

6 025 zł/m²
51 m² 3 pokoje
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-08-04

SPÓŁDZIELCZY LOKAL MIESZKALNY

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Opolu Joanna Krobicka

Kancelaria Komornicza nr VIII w Opolu

H. Kołłątaja ***/\*

45-064 Opole

Sygnatura: Km 157/25

## OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Joanna Krobicka Kancelaria Komornicza nr VIII w Opolu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 04.08.2026 r. o godzinie 09:00, rozpocznie się...
Kod publikacji Adradar: AWK17 249 259
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia mieszkania poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.