Przetarg na mieszkanie: Zaspa, Gdańsk, Startowa
ARCHIWALNE
Cena wywoławcza:
470 000 zł
14 329 zł/m²
33 m²
2 pokoje
Organizator
przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Młyniec” w Gdańsku
Pozostałe przetargi tego organizatora
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Młyniec” w Gdańsku
Pozostałe przetargi tego organizatora
Termin: 2026-07-27
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Młyniec” w Gdańsku ul. Pilotów 3
o g ł a s z a
przetarg ustny nieograniczony – licytację na nabycie lokalu mieszkalnego w celu ustanowienia odrębnej własności lokalu
DANE DOTYCZĄCE LOKALU:
lp.
Adres lokalu
w Gdańsku
Pow.
użytkowa
Opis lokalu
Cena
wywoławcza
Wadium
1.
ul. Startowa 29A/1,
parter
32,8 m2
2 pokoje, kuchnia,
przedpokój,
łazienka z wc
470.000,00 zł
47.000,00 zł
Licytacja odbędzie się 27 lipca 2026 r. (poniedziałek) o godz. 1200 w siedzibie Spółdzielni – 80 - 460 Gdańsk, ul. Pilotów 3, sala nr 16.
Najpóźniej do 24 lipca 2026 r. (piątek) należy wpłacić wadium na konto Spółdzielni
BANK PEKAO SA 32 1240 1268 1111 0010 4440 7774.
Wniesienie wadium będzie skuteczne jeżeli do 24 lipca 2026 r. wpłynie ono na rachunek bankowy Spółdzielni. Wpłacone przez wygrywającego przetarg wadium zalicza się na poczet ustalonej w dniu przetargu ceny nabycia lokalu.
W przypadku nie wygrania przetargu wadium podlega zwrotowi.
Wadium przepada na rzecz Spółdzielni, gdy wygrywający przetarg nie dokona wpłaty ceny nabycia lokalu w określonym terminie 60 dni od dnia licytacji tj. do 25 września 2026 r. i nie spełni wymogów statutowych.
Lokal można oglądać w dni robocze – najpóźniej w dzień przetargu. Termin należy uzgodnić
z przedstawicielem Działu Eksploatacji - telefon nr (58) 556-66-64.
Z „Regulaminem ogłaszania i przeprowadzania przetargu…” można się zapoznać w Dziale Mieszkaniowym Spółdzielni /pokój nr 26/, telefon (58) 556-95-31.
Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do odwołania przetargu bez podania przyczyny.
Ogłoszenie o odwołaniu przetargu zostanie podane do publicznej wiadomości przed jego otwarciem.
Koszty udziału w wykupie gruntu, aktu notarialnego i założenia księgi wieczystej pokrywa wygrywający przetarg.
Aktualne obwieszczenia dostępne są dla
użytkowników
PLUS
przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
portali nieruchomości Adradar
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5040 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.
Zobacz także:
Podobne licytacje komornicze:
Podobne licytacje komornicze:
Przetarg
to doskonała okazja do nabycia
mieszkania
poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze
zwiększonym
ryzykiem.