Przetargi i licytacje nieruchomości: Rawskie TBS Sp z oo

Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Solidarności

...odbędzie się w siedzibie Rawskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego
w Rawie Mazowieckiej ul. Tomaszowska 10J w sali konferencyjnej, dnia 21.04.2026r.
Solidarności 2/ 36 o godz. 1000; Tomaszowska 10A/36 o godz. 1100; Tomaszowska 10H/30
o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

Wadium w wysokości określonej w powyższych wykazach uczestnik przetargu winien
wnieść w pieniądzu najpóźniej do dnia 17.04.2026r. na konto: BS Biała Rawska nr 54 9291
0001 0051 0831 2000 0010. Datą dokonania wp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

470 000 zł

7 554 zł/m²

62 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Solidarności

Cena wywoławcza:

470 000 zł

7 554 zł/m²

62 m² 3 pokoje

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

0001 0051 0831 2000 0010. Datą dokonania wp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Tomaszowska

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

0001 0051 0831 2000 0010. Datą dokonania wp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

212 400 zł

7 970 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Tomaszowska

Cena wywoławcza:

212 400 zł

7 970 zł/m²

27 m² 1 pokój

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

0001 0051 0831 2000 0010. Datą dokonania wp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Tomaszowska

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

0001 0051 0831 2000 0010. Datą dokonania wp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

402 700 zł

7 970 zł/m²

51 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Tomaszowska

Cena wywoławcza:

402 700 zł

7 970 zł/m²

51 m² 3 pokoje

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

0001 0051 0831 2000 0010. Datą dokonania wp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Zwolińskiego

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

0001 0051 0831 2000 0010. Datą dokonania wp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

383 800 zł

7 971 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Zwolińskiego

Cena wywoławcza:

383 800 zł

7 971 zł/m²

48 m² 3 pokoje

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

0001 0051 0831 2000 0010. Datą dokonania wp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Tomaszowska

w Rawie Mazowieckiej ul. Tomaszowska 10J w sali konferencyjnej, dnia 27.02.2026r.
o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.
2. Uczestnicy przetargu zobowiązani są posiadać: dokument tożsamości, potwierdzenie
wniesienia wadium, aktualny wydruk z Krajowego Rejestru Sądowego lub innego

właściwego rejestru dla podmiotów inne niż osoby f...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

402 700 zł

7 970 zł/m²

51 m² 3 pokoje

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Tomaszowska

Cena wywoławcza:

402 700 zł

7 970 zł/m²

51 m² 3 pokoje

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

właściwego rejestru dla podmiotów inne niż osoby f...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Zwolińskiego

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

właściwego rejestru dla podmiotów inne niż osoby f...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

383 800 zł

7 971 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Zwolińskiego

Cena wywoławcza:

383 800 zł

7 971 zł/m²

48 m² 3 pokoje

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

właściwego rejestru dla podmiotów inne niż osoby f...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Solidarności

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

właściwego rejestru dla podmiotów inne niż osoby f...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

470 000 zł

7 554 zł/m²

62 m² 3 pokoje

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Solidarności

Cena wywoławcza:

470 000 zł

7 554 zł/m²

62 m² 3 pokoje

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

właściwego rejestru dla podmiotów inne niż osoby f...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Tomaszowska

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

właściwego rejestru dla podmiotów inne niż osoby f...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

212 400 zł

7 970 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Tomaszowska

Cena wywoławcza:

212 400 zł

7 970 zł/m²

27 m² 1 pokój

o godz. 1200; Zwolińskiego 1A/52 o godz. 1300.

właściwego rejestru dla podmiotów inne niż osoby f...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Solidarności

w Rawie Mazowieckiej ul. Tomaszowska 10J w sali konferencyjnej, dnia 05.01.2026r.
o godz. 1000.
właściwego rejestru dla podmiotów inne niż osoby fizyczne, numer NIP (jeśli NIP został
nadany), odpis z właściwego rejestru przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego,
w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

470 000 zł

7 554 zł/m²

62 m² 3 pokoje

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na mieszkanie

Rawa Mazowiecka, Solidarności

Cena wywoławcza:

470 000 zł

7 554 zł/m²

62 m² 3 pokoje

o godz. 1000.
w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Rawa Mazowiecka, Zamkowa Wola

godz. 1100.
w p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

2 561 zł/m²

10 m²

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Rawa Mazowiecka, Zamkowa Wola

Cena wywoławcza:

25 000 zł

2 561 zł/m²

10 m²

godz. 1100.
w p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Rawa Mazowiecka

...odbędzie się 15.11.2021r. o godz. 11:30 w siedzibie Rawskiego TBS Sp. z o.o. w Rawie Mazowieckiej przy ul. Tomaszowskiej 10J pokój nr 1 (sala narad).

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż lokalu użytkowego nr 5 o powierzchni użytkowej 72,29 m2.

Lokal położony jest na parterze (I kondygnacja) budynku i składa się z: 3 pomieszczeń oraz łazienki. Z przedmiotowym lokalem związany jest udział 16/100 w prawie współwłasności gruntu działki oznaczonej w ewidencji gruntów nr ewid. 79/2 (obręb nr 4).
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 000 zł

2 753 zł/m²

72 m²

Termin: 2021-11-15

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Rawa Mazowiecka

Cena wywoławcza:

199 000 zł

2 753 zł/m²

72 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-15

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Rawa Mazowiecka

...odbędzie się 16.08.2021r. o godz. 10 00 w siedzibie Rawskiego TBS Sp. z o.o.

w Rawie Mazowieckiej przy ul. Tomaszowskiej 10J pokój nr 1 (sala narad).

Lokal położony jest na parterze (I kondygnacja) budynku i składa się z: 3 pomieszczeń oraz łazienki. Z przedmiotowym lokalem związany jest udział 16/100 w prawie współwłasności gruntu działki oznaczonej w ewidencji gruntów nr ewid. 79/2 (obręb nr 4)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 000 zł

3 085 zł/m²

72 m²

Termin: 2021-08-16

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Rawa Mazowiecka

Cena wywoławcza:

223 000 zł

3 085 zł/m²

72 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-16

Organizator przetargu:
Rawskie TBS Sp. z o.o.
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości