Przetargi KOWR:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jedlicze, Chlebna

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 2-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej
 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 410 zł

5,32 zł/m²

9 292 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jedlicze, Chlebna

Cena wywoławcza:

49 410 zł

5,32 zł/m²

9 292 m²

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jedlicze, Moderówka

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 24.10.2025r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości położone w województwie podkarpackim,
powiat krośnieński, gm. Jedlicze, obręb MODERÓWKA ( 0005)
Lp. Oz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

233 330 zł

15,31 zł/m²

15 245 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jedlicze, Moderówka

Cena wywoławcza:

233 330 zł

15,31 zł/m²

15 245 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat krośnieński, gm. Jedlicze, obręb MODERÓWKA ( 0005)
Lp. Oz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Kołaczyce, Sieklówka

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 08.04.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat jasielski, gm. Kołaczyce, obręb SIEKLOWKA GÓRNA ( 0008)
Lp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 980 zł

12,89 zł/m²

4 342 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Kołaczyce, Sieklówka

Cena wywoławcza:

55 980 zł

12,89 zł/m²

4 342 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
Lp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Kamień Pomorski, Rzewnowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.kamieński, gmina Kamień Pomorski,obr.Rzewnowo, dz.nr 177/3,pow.0,1277 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 100 zł

12,61 zł/m²

1 277 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Kamień Pomorski, Rzewnowo

Cena wywoławcza:

16 100 zł

12,61 zł/m²

1 277 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Cena wywoławcza:

2 690 zł

6,73 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jaśliska, Daliowa

Cena wywoławcza:

2 690 zł

6,73 zł/m²

400 m²

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Nowy Żmigród, Makowiska

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości niezabudowanej
. Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 650 zł

6,41 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Nowy Żmigród, Makowiska

Cena wywoławcza:

25 650 zł

6,41 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Tarnowiec, Brzezówka

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat jasielski, gm. Tarnowiec, obręb BRZEZÓWKA ( 0001)
Lp. Ozna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 290 zł

31,36 zł/m²

2 337 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Tarnowiec, Brzezówka

Cena wywoławcza:

73 290 zł

31,36 zł/m²

2 337 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat jasielski, gm. Tarnowiec, obręb BRZEZÓWKA ( 0001)
Lp. Ozna...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jaśliska, Jaśliska

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat krośnieński, gm. Jaśliska, obręb JAŚLISKA ( 0003)
Lp. Ozn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 210 zł

5,17 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Jaśliska, Jaśliska

Cena wywoławcza:

22 210 zł

5,17 zł/m²

4 300 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat krośnieński, gm. Jaśliska, obręb JAŚLISKA ( 0003)
Lp. Ozn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Połczyn Zdrój powiat świdwiński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Redło.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 29.01.2026 r.
nr KOS.WKUZ.SW.4240.W.21.2026.GSa, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 390 zł

26,70 zł/m²

3 011 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

80 390 zł

26,70 zł/m²

3 011 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Połczyn Zdrój powiat świdwiński, pochodzącej z byłego PFZ Połczyn Zdrój.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 21.10.2025 г. KOS.WKUZ.SW.4240.W.195.2025.PB, opublikowanym w dniu 21.10.2025 r., w skła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 230 zł

12,55 zł/m²

5 995 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

Cena wywoławcza:

75 230 zł

12,55 zł/m²

5 995 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 29.01.2026
nr KOS.WKUZ.SW.4240.W.23.2026.GSa, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w sk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 390 zł

26,57 zł/m²

3 891 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

103 390 zł

26,57 zł/m²

3 891 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SW.4240.W.22.2026.GSa, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w skład...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

92 590 zł

26,63 zł/m²

3 477 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

92 590 zł

26,63 zł/m²

3 477 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Popielewo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 970 zł

5,60 zł/m²

9 995 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Popielewo

Cena wywoławcza:

55 970 zł

5,60 zł/m²

9 995 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Szeligowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 290 zł

3,93 zł/m²

3 891 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Szeligowo

Cena wywoławcza:

15 290 zł

3,93 zł/m²

3 891 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości