Przetargi KOWR:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

iławski, gm. Iława, Kałduny

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE, powiat iławski, gmina Iława, obręb Kałduny działka nr: 117/3 o pow. ewid. 0.1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1300 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr EL1I/00000386/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 800 zł

10,62 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

iławski, gm. Iława, Kałduny

Cena wywoławcza:

13 800 zł

10,62 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Goruńsko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Bledzew, obręb Goruńsko działka nr: 223/2 o pow. ewid. 0.3200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3200 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0900 ha; RIVa/R - 0,0900 ha; RIVb/R - 0,1400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048155/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 000 zł

5,31 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Goruńsko

Cena wywoławcza:

17 000 zł

5,31 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gdański, gm. Suchy Dąb, Koźliny

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość niezabudowana, położona w Gminie Suchy Dąb, obręb Koźliny, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka 423 o powierzchni 0,0507 ha, w tym: - Grunty orne – RII – 0,0039 ha, RIIIa – 0,0468 ha, dla której w Sądzie Rejonowym Gdańsk Północ prowadzona jest księga wieczysta nr GD1G/00111281/7.

pełna treść w załaczeniu poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 300 zł

6,51 zł/m²

507 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gdański, gm. Suchy Dąb, Koźliny

Cena wywoławcza:

3 300 zł

6,51 zł/m²

507 m²

pełna treść w załaczeniu poniżej...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gdański, gm. Trąbki Wielkie, Klępiny

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość niezabudowana, położona w Gminie Trąbki Wielkie, obręb nr Klępiny, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka 91/20 o powierzchni 0,0213 ha, w tym: - Pastwiska trwałe – PsIV – 0,0213 ha dla której w Sądzie Rejonowym Gdańsk Północ prowadzona jest księga wieczysta nr GD1G/00052493/4.

pełna treść w zalaczniku pponiżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 400 zł

34,74 zł/m²

213 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gdański, gm. Trąbki Wielkie, Klępiny

Cena wywoławcza:

7 400 zł

34,74 zł/m²

213 m²

pełna treść w zalaczniku pponiżej...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawiercie

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 500 zł

9,82 zł/m²

560 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawiercie

Cena wywoławcza:

5 500 zł

9,82 zł/m²

560 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Włodowice, Włodowice

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

122 600 zł

43,02 zł/m²

2 850 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Włodowice, Włodowice

Cena wywoławcza:

122 600 zł

43,02 zł/m²

2 850 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Szczekociny, Starzyny

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 600 zł

4,53 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Szczekociny, Starzyny

Cena wywoławcza:

13 600 zł

4,53 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

oleski, gm. Gorzów Śląski, Kozłowice

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 600 zł

4,17 zł/m²

3 739 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

oleski, gm. Gorzów Śląski, Kozłowice

Cena wywoławcza:

15 600 zł

4,17 zł/m²

3 739 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Szczekociny, Wólka Starzyńska

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 150 zł

42,86 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Szczekociny, Wólka Starzyńska

Cena wywoławcza:

47 150 zł

42,86 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Szczekociny, Przyłęk

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 850 zł

40,71 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zawierciański, gm. Szczekociny, Przyłęk

Cena wywoławcza:

48 850 zł

40,71 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawiercie

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 500 zł

11,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawiercie

Cena wywoławcza:

5 500 zł

11,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Goruńsko

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 700 zł

5,53 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Goruńsko

Cena wywoławcza:

17 700 zł

5,53 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniozony na sprzedaż
nleruchomoścl gruntowej nlezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnośc) Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Blaly Bór powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego PFZ Blaly Bór.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmłotem sprzedaży będzle nleruchomość określona w wykazie z dnła 20.03.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.9.2026.PT, opubllkowanym w dniu 23.03.2026 r., w skład które...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 300 zł

47,17 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

Cena wywoławcza:

28 300 zł

47,17 zł/m²

600 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniozony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Szczecinek powiat szczecineckl, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Trzcinno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 05.03.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.4.2026.MC, opublikowanym w dniu 06.03.2026 r., w skła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

312 820 zł

96,19 zł/m²

3 252 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecinek

Cena wywoławcza:

312 820 zł

96,19 zł/m²

3 252 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Kołobrzeg powiat kołobrzeski, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Rościęcino.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 23.12.2025
nr KOS.WKUZ.KO.4240.W.5.2025.JN.II, opublikowanym w dniu 30.12.2025 r., w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

618 430 zł

100 zł/m²

6 172 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kołobrzeski, gm. Kołobrzeg, Rościęcino

Cena wywoławcza:

618 430 zł

100 zł/m²

6 172 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości