Przetarg na działkę: szczecinecki, gm. Biały Bór, Bielica

Cena wywoławcza:

28 300 zł

47,17 zł/m²
600 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-15

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniozony na sprzedaż
nleruchomoścl gruntowej nlezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własnośc) Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Blaly Bór powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego PFZ Blaly Bór.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmłotem sprzedaży będzle nleruchomość określona w wykazie z dnła 20.03.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.9.2026.PT, opubllkowanym w dniu 23.03.2026 r., w skład której wchodzą:
grunty położone w obreble Blelica, dla których jest prowadzona kslęga wieczysła K011/00030856/6 | oznaczone w
ewidencjl...
Kod publikacji Adradar: AWK17 207 281
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.