Cena wywoławcza:

58 536 zł

4,15 zł/m²

14 100 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Krupy

Cena wywoławcza:

58 536 zł

4,15 zł/m²

14 100 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Przysietnica

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 5 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. 
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.
 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 210 zł

4,19 zł/m²

11 517 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Przysietnica

Cena wywoławcza:

48 210 zł

4,19 zł/m²

11 517 m²

 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działki nr: 26/11 o pow. ewid. 0.0912, nr: 26/10 o pow. ewid. 0.0243. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1034 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1034 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8, ZG1S/00061111/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

218 100 zł

211 zł/m²

1 034 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

218 100 zł

211 zł/m²

1 034 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Dydnia

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 3-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 680 zł

8,81 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Dydnia

Cena wywoławcza:

24 680 zł

8,81 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Humniska

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 08.04.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości położone w województwie podkarpackim,
powiat brzozowski, gm. Brzozów, obręb HUMNISKA ( 0003)

Oznaczen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 850 zł

8,38 zł/m²

4 159 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Humniska

Cena wywoławcza:

34 850 zł

8,38 zł/m²

4 159 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Brzozów, obręb HUMNISKA ( 0003)

Oznaczen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Połchowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej na terenie gminy Węgorzyno powiat łobeski, pochodzącej ze zlikwidowanego KPGR
Węgorzyno.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
09.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.NO.4240.W.13.2026.JB, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 333/7
z obrębu P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

304 300 zł

17,89 zł/m²

17 013 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Połchowo

Cena wywoławcza:

304 300 zł

17,89 zł/m²

17 013 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

brzozowski, gm. Dydnia, Witryłów

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 12.01.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości zabudowane, położone w województwie
podkarpackim, powiat brzozowski, gm. Dydnia, obręb WITRYŁÓW ( 0014)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

306 110 zł

1 397 zł/m²

219 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

brzozowski, gm. Dydnia, Witryłów

Cena wywoławcza:

306 110 zł

1 397 zł/m²

219 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Hłudno

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 27.10.2025r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Nozdrzec, obręb HŁUDNO ( 0001)

Oznaczen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 820 zł

4,57 zł/m²

14 826 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Nozdrzec, Hłudno

Cena wywoławcza:

67 820 zł

4,57 zł/m²

14 826 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza IV publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Nozdrzec, obręb HŁUDNO ( 0001)

Oznaczen...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działki nr: 26/6 o pow. ewid. 0.0971, nr: 26/7 o pow. ewid. 0.0242. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1092 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0969 ha; RIIIb/R - 0,0123 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 600 zł

211 zł/m²

1 092 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

230 600 zł

211 zł/m²

1 092 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działka nr: 26/4 o pow. ewid. 0.0799. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0799 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0413 ha; RIVa/R - 0,0386 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

171 800 zł

215 zł/m²

799 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

171 800 zł

215 zł/m²

799 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 8 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

152 490 zł

6,22 zł/m²

24 500 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

Cena wywoławcza:

152 490 zł

6,22 zł/m²

24 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Górki

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Brzozów, obręb GÓRKI ( 0001)
Lp. Oznaczeni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 590 zł

9,20 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Górki

Cena wywoławcza:

27 590 zł

9,20 zł/m²

3 000 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat brzozowski, gm. Brzozów, obręb GÓRKI ( 0001)
Lp. Oznaczeni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działki nr: 26/10 o pow. ewid. 0.0243, nr: 26/9 o pow. ewid. 0.0899. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1021 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1021 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8, ZG1S/00061111/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 300 zł

211 zł/m²

1 021 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

215 300 zł

211 zł/m²

1 021 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Węgorzyno

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na terenie gminy Węgorzyno powiat łobeski, pochodzącej ze zlikwidowanego KPGR
Węgorzyno.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa, zabudowana, określona w wykazie z dnia
09 02 2026 r nr S7C WKUZ NO 4240 W 16 2026 1B о7 09.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.NO.4240.W.16.2026.JB, oznaczona w ewiden...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 580 zł

322 zł/m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Węgorzyno

Cena wywoławcza:

39 580 zł

322 zł/m²

ogłasza
Węgorzyno.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Węgorzyno,obr.Stare Węgorzynko, dz.nr 422,pow.0,1047 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 300 zł

18,43 zł/m²

1 047 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łobeski, gm. Węgorzyno, Stare Węgorzynko

Cena wywoławcza:

19 300 zł

18,43 zł/m²

1 047 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości